Promocja projektu

GALA STYPENDIALNA 2015

Najzdolniejsi uczniowie – tegoroczni stypendyści Małopolskiego programu stypendialnego zostali wyróżnieni podczas Gali w Kinie Kijów.Centrum. Sukcesów w konkursach i olimpiadach przedmiotowych gratulowali uczniom Marszałek Województwa Małopolskiego Marek Sowa, Członek Zarządu Województwa Małopolskiego Leszek Zegzda oraz Dyrektor Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości Rafał Solecki.

Podpisanie 3000-cznej umowy

W piątek 20 marca br. w II Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Konopnickiej w Nowym Sączu odbyła się uroczystość podpisania 3000-cznej umowy stypendialnej w ramach „Małopolskiego programu stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych”.

Gala Stypendialna

W dniu 11 czerwca br. w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej MANGGHA odbyła się Gala „Małopolskiego programu stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych”.

Targi Edukacyjne - Festiwal Zawodów

W dniach 20-22.03.2014 r. odbyły się Targi Edukacyjne – Festiwal Zawodów w Małopolsce, organizowane przez Województwo Małopolskie, objęte honorowym patronatem Wojewody Małopolskiego, Małopolskiego Kuratora Oświaty oraz Prezydenta Miasta Krakowa.

Podpisanie 2500-cznej umowy

W poniedziałek 3 marca br. w Zespole Szkół Elektryczno-Mechanicznych im. gen. Józefa Kustronia w Nowym Sączu odbyła się uroczystość podpisania 2500-cznej umowy stypendialnej w ramach „Małopolskiego programu stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych”.

Dyrektor MCP na spotkaniu informacyjnym w Olkuszu

W dniu 23 września 2013 r. w I Liceum Ogólnokształcącym im. Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu odbyło się spotkanie informacyjne dotyczące „Małopolskiego programu stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych”.

Spotkania promocyjno-informacyjne w powiatach

W dniach od 12 do 19 września br. odbyły się spotkania informacyjno-promocyjne w ramach „Małopolskiego programu stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych”.

Najlepsi uczniowie nagrodzeni!

12 czerwca podczas Gali stypendialnej „Małopolskiego programu stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych” najwybitniejsi stypendyści V edycji programu odebrali certyfikaty przyznane im przez Marszałka Województwa Małopolskiego Marka Sowę.

Targi Edukacyjne - Festiwal Zawodów

W dniach 21-23.03.2013 r. odbyły się Targi Edukacyjne – Festiwal Zawodów w Małopolsce, organizowane przez Województwo Małopolskie, objęte honorowym patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty oraz Prezydenta Miasta Krakowa.

2000-czna umowa stypendialna

Uroczyste podpisanie jubileuszowej umowy w ramach „Małopolskiego programu stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych” miało miejsce w Zespole Szkół Łączności w Krakowie. Umowę podpisał Dyrektor Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości Rafał Solecki oraz uczeń Technikum Łączności Marcin Sobas.

Gala stypendialna 2012

Dzień przed zakończeniem roku szkolnego najwybitniejsi stypendyści IV edycji Małopolskiego programu stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych odebrali z rąk Wicemarszałka Województwa Małopolskiego Romana Ciepieli certyfikaty za swoje szczególne osiągnięcia.

 

Przewodniczący Sejmiku Województwa Małopolskiego Kazimierz Barczyk wraz z Rafałem Soleckim – dyrektorem Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości, gratulowali sukcesów najlepszym stypendystom projektu.

14. Targi Edukacyjne w Krakowie

W dniach 21-23.03.2012 r. odbyły się 14. Targi Edukacyjne w Krakowie, objęte honorowym patronatem m.in. Marszałka Województwa Małopolskiego.

Gala Stypendialna

W dniu 21 czerwca br. w przeddzień zakończenia roku szkolnego, w Auli Polskiej Akademii Umiejętności w Krakowie 40 stypendystów III edycji Małopolskiego programu stypendialnego otrzymało z rąk Marszałka Województwa Małopolskiego Marka Sowy certyfikaty za szczególne osiągnięcia edukacyjne.

1000-czna umowa stypendialna

W środę, 23 lutego br., w III Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w Tarnowie w obecności Wicemarszałka Województwa Małopolskiego Romana Ciepieli Dyrektor Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości Rafał Solecki oraz stypendysta tegorocznej edycji programu, uczęszczający do tej szkoły Patryk Mikos, podpisali tysięczną umowę w ramach Małopolskiego programu stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych.

Uroczysta Gala

Czterdziestu uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z Województwa Małopolskiego – laureatów konkursów, olimpiad i turniejów, zostało wyróżnionych podczas uroczystej Gali Małopolskiego programu stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych, która odbyła się 16.06. br. w Auli Wyższej Szkoły Filozoficzno-Pedagogicznej „Ignatianum” w Krakowie. Stypendyści otrzymali certyfikaty i upominki z rąk Pana Marka Nawary, Marszałka Województwa Małopolskiego oraz Pana Rafała Soleckiego, Dyrektora Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości.

Gala Stypendialna

Serdecznie zapraszamy na Galę Stypendialną podsumowującą II nabór wniosków oraz inaugurującą kolejny rok realizacji projektu, która odbędzie się w dniu 16 czerwca br. w Auli Wyższej Szkoły Filozoficzno-Pedagogicznej „Ignatianum” przy ul. Kopernika 26 w Krakowie w godzinach 10.00-13.00.

Targi Edukacyjne - 17 marca 2010

W dniu 17 marca 2010 r. w trakcie 12. Targów Edukacyjnych w Krakowie odbyła się uroczystość wręczenia Nagród Jakości Nauczania. Celem ustanowienia nagrody było uhonorowanie m. in. małopolskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych posiadających wybitne osiągnięcia w pracy z młodzieżą.

Konkursy przedmiotowe

Konkursy przedmiotowe dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Krakowie

Gala Sapere Auso - 9 grudnia 2009

W dniu 9 grudnia 2009 r. w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego odbyła się Gala Stypendialna zorganizowana przez Fundację Stypendialną Sapere Auso.

Konferencja w Oświęcimiu - 12 października 2009

Najlepsi uczniowie szkół z powiatu oświęcimskiego oraz okolicznych gmin i powiatów otrzymali certyfikaty za swoje wybitne osiągnięcia edukacyjne. Certyfikaty zostały wręczone podczas konferencji, która odbyła się 12 października w Centrum Dialogu i Modlitwy w Oświęcimiu.

Konferencja w Nowym Sączu - 7 października 2009

Podczas drugiej z cyklu trzech konferencji „Małopolski program stypendialny – doświadczenia  i perspektywy”, która odbyła się 7 października w Małopolskim Centrum Kultury „Sokół” w Nowym Sączu najlepsi uczniowie szkół z powiatu nowosądeckiego, Miasta Nowy Sącz oraz okolicznych gmin i powiatów otrzymali certyfikaty za swoje wybitne osiągnięcia edukacyjne.

Konferencja w Tarnowie - 2 października 2009

Najlepsi uczniowie szkół z powiatu tarnowskiego, Miasta Tarnów oraz okolicznych gmin otrzymali certyfikaty za swoje wybitne osiągnięcia edukacyjne. Certyfikaty zostały wręczone podczas konferencji, która odbyła się 2 października w Małopolskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Tarnowie.

Konferencja w Krakowie - 3 czerwca 2009

3 czerwca 2009 roku w Auli Collegium Ignatianum w Krakowie odbyła się konferencja „Małopolski program stypendialny – doświadczenia i perspektywy” poświęcona Małopolskiemu programowi stypendialnemu dla uczniów szczególnie uzdolnionych”.

Gala Sapere Auso - 10 grudnia 2008

W dniu 10 grudnia 2008 r. w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego odbyła się Gala Stypendialna zorganizowana przez Fundację Stypendialną Sapere Auso.

Konferencja w Krakowie - 13 czerwca 2008

13 czerwca 2008 r. w Hotelu Europejskim w Krakowie odbyła się konferencja inaugurująca wdrażanie Małopolskiego programu stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych.

Media

W załączeniu zamieszczamy spoty reklamowe poświęcone "Małopolskiemu programowi stypendialnemu dla uczniów szczególnie uzdolnionych".

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej<br />w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego